Alya Mimarlık

Alya Mimarlık

Alya Mimarlık, 2005 yılında İstanbul’da kurulmuş hem ticari hem de konut projeleri için özelleştirilmiş iç mimari tasarım ve uygulama hizmetleri sunan bir mimarlık ofisidir. Tasarım süreçlerinde yaratıcılığı ön planda tutarak, sadelik ve işçilikte öne çıkan detaylara odaklanmaktadır. Modern yaklaşımı, mühendislik bilgisi ve sanatsal vizyonu birleştiren deneyimli bir kadroya sahiptir.

Farklılaşmamızı sağlayan unsurlardan biri, iç mimarlık hizmetlerimize ek olarak inşaat sektörünün gerektirdiği elektrik ve mekanik taahhüt işlerini, partner firmalarımız olan Alya Elektrik ve Alya Mekanik sayesinde kendi bünyemizde yürütmekte olmamızdır. Biliyoruz ki bir projenin başarısı bağlantıların kalitesine dayanır.

Kalitemizin temeli, işletmemizin bünyesinde bulunan multidisipliner ekibin uyumlu çalışmasında yatmaktadır. Mimar ve mühendislerden oluşan kadromuz, projelerin her aşamasında sıkı işbirliği içinde hızlı ve efektif bir şekilde çalışmaktadır. Bu sinerji her detayın titizlikle düşünülmesini, işlevselliğin en üst düzeye çıkarılarak maliyet ve zaman tasarrufu sağlamasına olanak tanır.

GRUP FİRMALARIMIZ

Alya Mekanik Siteye Git

Alya Mekanik; profesyonel ekibi ile ısıtma ve soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, yangın tesisatları, sıhhi tesisat, basınçlı hava sistemleri ve doğalgaz tesisatı alanlarında proje ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

Alya Elektrik Siteye Git

Alya Elektrik; konusunda uzman kadrosu ile akıllı ev sistemleri, data sistemleri, anons sistemleri, sinyalizasyon sistemleri, telsiz sistemleri, aydınlatma sistemleri ve jeneratör sistemleri alanlarında proje ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

Proje teklifi
Yeni bir projeniz mi var?

Sizlerle tanışabilmemiz için formu doldurmanız yeterli